Yaylı Group

25 yılı aşan deneyim ve tecrübesiyle Yaylı Group’un temelleri 2014 yılında Yaylı Plastik ile atıldı.

Ahmet Yaylı tarafından Manisa’da kurulan markanın öncelikli amacı sektöre ve ülkesine değer katmak oldu. İlk günkü amacı ve heyecanı doğrultusunda emin adımlarla ilerleyen Yaylı Group müşteri ihtiyaçları doğrultusunda ürün portföyünü genişletti. 2017 yılında Yaylı Krom ve Yaylı Raf grup şirketleri faaliyetlerine başladı. Müşterilerinin taleplerine daha hızlı yanıt vermek ve üretim gücünü attırmak isteyen Yaylı Group 2020 yılında ise yeni fabrikasında çalışmaya başladı. Plastik enjeksiyon, baskı, boya & kaplama, montaj, tampon & seriagrafi ve laboratuvar yeteneklerine sahip olan Yaylı Group, yüzde yüz müşteri memnuniyeti için durmadan çalışıyor.

AHMET YAYLI

Yönetim Kurulu Başkanı

Sektöründeki tüm gelişmeleri yakından takip eden Yaylı Group; Yaylı Raf bünyesi altında buzdolabı tel rafları, dondurucu tel sepetleri, motor koruma panjurları üretiyor.  Yaylı Krom firmasının faaliyet alanıysa krom kaplı ürünlerden oluşuyor. Son teknoloji ile donatılmış kaplama tesisimizle en yüksek kalitedeki ürünlerimizi müşterilerimizle buluşturuyoruz. Yaylı Group’un bugünlere ulaşmasında temeli oluşturan Yaylı Plastik ile plastik yan sanayi ürünlerinde farklı sektörlerdeki müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Güçlü ve gelişmiş bir makine parkuruna sahip olan Yaylı Group bu sayede müşterilerinin ihtiyaçlarına özel çözüm de sunuyor.

Müşteri ve çalışan memnuniyetine değer veren Yaylı Group, periyodik olarak çalışanlarına eğitim verdiği gibi kalite kontrol sistemleriyle de fabrikalarının işleyişini kontrol ediyor. ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi prensiplerine göre hareket eden Yaylı Group; dünyadaki ve sektördeki tüm teknolojileri ve gelişmeleri de yakından takip ediyor.

Şirket sunumumuzu incelemek ister misiniz? Hemen indirin…

POLİTİKAMIZ

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak, topluma, çevreye ve çalışanlarımıza karşı olan sorumluluklarımızı yerine getirmek, hizmet kalitemizi sürekli iyileştirmektir.

 

 • Gerçekleştireceğimiz tüm projelerde kaliteli üretim/hizmet sunmayı ve müşteri odaklı çalışmayı temel prensip olarak benimseyeceğimizi,

 • Müşterilerimizin beklentilerini zamanında, eksiksiz, hatasız karşılamayı ve müşteri memnuniyetini arttırmayı,

 • Riskleri ve fırsatları etkin şekilde yöneterek tüm süreçlerimizi sürekli iyileştirmeyi,

 • Atıklarımızı azaltıcı önlemler almayı, hammadde, enerji ve doğal kaynakları verimli kullanmayı,

 • Atıklarımızı ayrıştıracağımızı, 

 • Yıllık enerji tüketimini azaltma faaliyetleri yürütmeyi,

 • Çalışanlarımızın yetkinlikliklerini arttırmak için gerekli eğitimleri vermeyi, katılımlarını ve motivasyonlarını arttırmayı,

 • Yaralanmaları ve sağlık bozulmalarını önlemeyi ve çalışanlarımızı değerli hissettirmeyi,

 • İSG tehlikelerini dikkate alarak ve riskleri yöneterek sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı oluşturmayı,

 • Tüm faaliyetlerimizi ulusal ve uluslararası yasal şartlara uygun olarak yürütmeyi,

 • Entegre Yönetim Sistemi performansımızı standartlar içerisinde sürekli geliştireceğimizi,

 

Taahhüt ederiz.