Yaylı Krom

Plastik Krom
Kaplama Hattı

Firmamız geçmişten gelen 25 yılı aşkın bir tecrübenin neticesinde 2018 yılı Ocak ayında YAYLI GROUP GALVANO KAPLAMA PLASTİK A.Ş. adıyla Manisa Organize Sanayi Bölgesinde kurularak ABS üzerine elektro kaplama alanında faaliyet göstermektedir.

Uygulamaya koyduğumuz faaliyetler yolu ile gerek yurtiçi gerekse yurtdışı birçok öncü firmanın yan sanayisi olarak çok çeşitli (Armatür, Beyaz Eşya vb.) plastik malzemelerin kaplama işlemini gerçekleştirmekteyiz.

Dizayn ekibimizin çalışmaları sayesinde, (Kalıp Tasarım, Enjeksiyon, Malzeme Askılama Aparatı vb.) süreçlere henüz başlangıç aşamasındayken dahil olma imkanı sunuyor ayrıca ihtiyaçların karşılanması konusunda müşterilerimiz ile birlikte beraber hareket edebiliyoruz.

İşlemlerimiz aşamasında ABS plastik parçaların Nikel, Mat Nikel, Bakır, Parlak Nikel, Saten Nikel, Saten Krom ve Parlak Krom olarak geniş bir kaplama çeşitliliğine sahip teknolojimizden faydalanabiliyoruz.

Son teknoloji ile donatılmış kaplama tesisimiz en yüksek kalitede nihai ürünler sunmak üzere ciddi bir yatırım bütçesi ile tasarlanarak kurulmuştur.

Alanında sorun çözme, alternatif üretimde hızlı ve kaliteli bir hizmet anlayışıyla faaliyet gösteren firmamız zamanla artan iş hacmini karşılayabilmek, kalitesini daha da artırabilmek amacıyla deneyimli ekibimiz ile birlikte sizlere iyi hizmet verebileceğimizi düşünmekteyiz.